عضویت
لغوعضویت

برای دریافت آخرین اخبار سایت
لطفا آدرس الکترونیکی خود را وارد کنید .

 
 
 
 
اطلاعیه مهم در خصوص تغییر تاریخ برگزاری


به اطلاع کلیه علاقمندان می رساند زمان برگزاری این کنفرانس از دی ماه 92 به شهریور ماه 93 تغییر نموده است. پس از تعیین دقیق تاریخ ستاد برگزاری در این خصوص اطلاع رسانی خواهد نمود.

 

پس از برگزاری موفق سمینارهای تخصصی کمیته مطالعات خطوط انتقال نیرو و کمیته مطالعات عایق ها که نه دوره سمینار تخصصی انتقال نیرو و شش دوره سمینار تخصصی مقره ها بصورت جداگانه برگزار شد، مقرر گردید این دو کمیته سمینار تخصصی مشترک داشته باشند، لذا جهت با هم افزائی توان این دو کمیته سمینارهای مشترکی بوجود آمد که سه دوره با موفقیت برگزار گردید، همین موفقیت و استقبال متخصصین و کارشناسان از این سمینارها و مباحثی که در آن مطرح می شود کمیته های مطالعات را بر آن داشت تا از دو کمیته دیگر مطالعاتی، کمیته مطالعات پست ها و ترانسفورماتورها، برای پیوستن به ایت تلاش فرهنگی دعوت بعمل آورد. خوشبختانه با پذیرش این دعوت دامنه سمینار گسترده تر شد و موضوعاتی که می توان به آن پرداخت نیز به مراتب بیشتر از گذشته گردید و سیزدهمین سمینار تخصصی با این شیوه بنحو مطلوبی و با استقبال خوب برگزار گردید.
هم اکنون جهت فراگیری بیشتر و استفاده کلیه کارشناسان صنعت انتقال و اساتید دانشگاه ها و گردآوری جمع بزرگ خانواده انتقال نیرو و فعال نمودن متخصصان و دانشگاهیان صاحب تجربه در مسائل علمی و فنی انتقال در نظر است چهادهمین سمینار یا اولین کنفرانس شبکه های انتقال نیرو در تاریخ های 18 و 19 دی ماه 1392 برگزار گردد.
این کنفرانس با حمایت و پشتیبانی انجمن مهندسین برق و الکترونیک ایران، سیگره ایران، مهندسین مشاور صنعت برق، کارخانه ایران ترانسفوو دیگر سازندگان تجهیزات انتقال نیرو و کمیته های مطالعات مرتبط با انتقال نیرو و با محوریت کلیه مسائل و مشکلات صنعت انتقال برق و تجهیزات و مسائل ساخت و اجرا برگزار خواهد شد.
به منظور برگزاری بهتر و مفید کنفرانس، علاقمندان می توانند سرفصل های پیشنهادی را مورد توجه قرار دهند. گرچه این کنفرانس از مطالب مرتبط دیگر نیز استقبال می نماید. از کلیه علاقمندان به ارائه مقاله دعوت می شود مقالات خود را حداکثر تا 31/8/92 جهت بررسی به دبیرخانه علمی کنفرانس ارسال فرمایند. از متخصصانی که مقاله آنها پذیرفته شود جهت شرکت و طرح نظرات در کنفرانس دعوت بعمل خواهد آمد.
طریقه صفحه آرایی مقالات مشابه صفحه آرایی مقالات کنفرانس بین المللی برق (PSC) می باشد.

 

اطلاعیه مهم در خصوص تغییر تاریخ برگزاری

حمایت شرکت توانیر از همایش شبکه های انتقال نیرو

مهلت ارسال مقاله

برگزاری سمینار تخصصی انتقال نیرو با همکاری مشترک چهار کمیته تخصصی مطالعات: خطوط انتقال نیرو، عایق ها، پست ها و ترانسفورماتورها

چین سومین تولید کننده برق از باد درجهان است
 
Sdasdasdasdasdasd